- ADATA

Цена
€106 25 / 207 81 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.adata.com/en/consumer/category/ssds/solid-state-drives-legend-860/
Capacity
500GB
Form factor
M.2 2280
Interface
PCIe Gen4 x4
Performance
Up to 6,000MB/s (PC/Laptop)*, up to 5,000MB/s (PS5)
Up to 5,000MB/s
MTBF
2,000,000 hours
Total bytes written (TBW)
640TB
Weight
9.5g
Dimensions
80 x 22 x 3.13mm
Warranty
60 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Capacity | 500GB |
| Vendor_url | https://www.adata.com/en/consumer/category/ssds/solid-state-drives-legend-860/ |
| Interface | PCIe Gen4 x4 |
| Form Factor | M.2 2280 |
| Total Bytes Written (TBW) | 640TB |
| MTBF | 2,000,000 hours |
| Warranty | 60 Months |
| Performance | Up to 6,000MB/s (PC/Laptop)*, up to 5,000MB/s (PS5) |
| Performance | Up to 5,000MB/s |
| Dimensions | 80 x 22 x 3.13mm |
| Weight | 9.5g |
| Тегло | 0.01кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (GB) | 500 |
| Форм фактор | M.2 2280 |
| Интерфейс | NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Скорост на четене (MB/s) | 5000 |
| Скорост на запис (MB/s) | 3000 |
| DRAM кеш | Не |
| TBW (издръжливост) (TB) | 300 |
| Включен радиатор | Да |
| Хардуерно шифроване | Не |
| Гаранция (години) | 3 |
| Тегло | 0.01кг |
ADATA LEGEND 860 500GB M.2 2280 NVMe SSD
Изпитайте светкавично бърз трансфер на данни и отзивчива производителност на системата с ADATA LEGEND 860. Този M.2 NVMe SSD предлага изключителни скорости на четене и запис, което го прави идеален за геймъри, създатели на съдържание и професионалисти, които изискват скорост и надеждност.
Ключови Предимства
- Светкавична скорост — PCIe Gen4 x4 интерфейс осигурява до 5000 MB/s четене и 3000 MB/s запис за бързо зареждане, стартиране и трансфер.
- Компактен M.2 2280 форм фактор — Лесно се побира в настолни компютри и лаптопи, спестявайки място и увеличавайки производителността.
- Усъвършенствано охлаждане — Вграденият радиатор ефективно разсейва топлината, за да поддържа върхова производителност при интензивни натоварвания.
- Висока издръжливост — С до 300 TBW, този SSD е създаден да издържа, справяйки се лесно с интензивни операции за запис.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 500 GB |
| Форм фактор | M.2 2280 |
| Интерфейс | NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Скорост на четене | 5000 MB/s |
| Скорост на запис | 3000 MB/s |
| DRAM кеш | Не |
| TBW (издръжливост) | 300 TB |
| Включен радиатор | Да |
| Хардуерно шифроване | Не |
| Гаранция | 3 години |
Какво има в кутията
- ADATA LEGEND 860 500GB M.2 2280 SSD
- Ръководство за бърз старт
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









